Vegalybė

Ko siekia Vegalybė

Vegalybės paskirtis – išsami, objektyvi, ir patikrinta informacija apie veganizmą.
Veganišku gyvenimo būdu domisi daug žmonių: vieni tiesiog iš smalsumo, kiti nori suprasti veganus ir jų požiūrį, o treti nori patys [pabandyti] tapti veganais.

Nepriklausomai nuo to, kokiai kategorijai tu priklausai, Vegalybėje rasi atsakymus į savo klausimus. Mes rašysime pamokančius straipsnius, kad tu galėtum gauti visą reikalingą informaciją apie veganišką gyvenimo būdą. Taip pat čia rasi daugybę nuostabių veganiškų ir vegetariškų receptų, kuriuos galėsi išbandyti. Taip taip, veganai valgo ne tik žoles.

Turiu pabrėžti, ties šiuo projektu dirbu ne aš, o dirbame MES.

Esame žmonių komanda, kuriuos vienija tas pats tikslas – apšviesti Lietuvos žmones apie veganišką gyvenimo būdą, nespaudžiant, neteisiant ir nenešiojant jokių avokadais išteptų akinių. Mes stengsimes atsakyti į visus klausimus apie veganizmą objektyviai ir sąžiningai.

Veganais ir vegetarais žmonės tampa dėl skirtingų priežasčių. Vieni kategoriškai nusistatę prieš žiaurų elgesį su gyvūnais ir jų išnaudojimą. Kiti renkasi veganizmą dėl asmeninių priežasčių, pavyzdžiui dėl sveikatos ar religijos. Būna ir žmonių, kurie tiesiog siekia savotiškos „mados”.

Visi turime savo kelią ir esame savo laimės kalviai.

Labai tikiuosi, jog Vegalybė padės tau gauti atsakymus į visus tavo klausimus ir padaryti teisingą sprendimą.